Dnes: Night Shopping - SLEVA 15 % na vše nezlevněné s kódem NIGHT15 > CHCI SLEVU

Nenechte si ujít ty nejlepší akce a nabídky! Doprava zdarma, akce a slevy na produkty, novinky a mnoho dalších.

BIO a superpotraviny

0 Kč
435 Kč

Současné potraviny jsou často upravovány různými chemickými složkami, aby déle vydržely, jejich chuť byla výraznější a aby měly více vitamínů. Ale potraviny přímo z přírody, to je BIO.

BIO jsou ve zkratce kvalitní potraviny, které nejsou chemicky ošetřované, jsou bez pesticidů, herbicidů a chemických hnojiv. BIO produkty mají ekologický původ, obvykle jejich koupí podpoříte lokální pěstitele a dodavatele. 

Hrdinové na talíři. Tak by se daly nazvat superpotraviny. Jde o nabitý zdroj živin a tělu dodávají potřebnou energii. Zároveň mají vysokou nutriční hodnotu a celkový přínos pro zdraví.

Superpotraviny jsou:

Vitamínový boost: Jsou plné esenciálních vitamínů a minerálů, které poskytují tělu nezbytné živiny pro optimální fungování. Posilují imunitní systém a dodávají tělu energii.
Ochránci: Konzumací superpotravin pro vysoký obsah antioxidantů pomáháte tělu bojovat proti volným radikálům a chráníte buňky. Údajně podporují také dlouhověkost.
Posilnění pro mozek: Některé ze superpotravin jsou známy svou schopností zlepšit kognitivní funkce a koncentraci. Dejte svému mozku to nejlepší pro optimální výkon.
Snadné zařazení do jídelníčku: Superpotraviny jsou skvělým doplňkem smoothies, salátů, ale dají se konzumovat samostatně. Se superpotravinami můžete jednoduše obohatit své každodenní jídlo. 

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste tento vyhledávač s našeptávačem :)