Nenechte si ujít ty nejlepší akce a nabídky! Doprava zdarma, akce a slevy na produkty, novinky a mnoho dalších.

Kornouty

1 Kč
147 Kč

Vítejte v říši lahodných ořechových kornoutů!

Sladké ořechové kornouty - originální, zdravý dárek, který vás pohladí.
Ořechové kornouty z naší sladké kolekce jsou neodolatelné. Na pohled i na chuť. Každý kornout je pečlivě připravovaný. Sladké kornouty jsou plné výživných ořechů, které jsou bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin pro zdravý metabolismus a funkci srdce. Pokud hledáte vhodný dárek, jsou sladké ořechové kornouty správná volba.

Pikantní ořechové kornouty - vášeň v každém soustu.
Pro ty, kteří se nebojí trochy štiplavosti, máme pikantní kornouty. Kombinace chilli nebo wasabi vám rozhýbe smysly. Ořechy s pikantním nádechem mají výraznou chuť. Přitom stále obsahují zdraví prospěšné antioxidanty a vitamíny. Pikantní kornouty vám pomohou posílit imunitní systém a dodají vám potřebnou energii. Ideální dárek pro odvážné.

Slané ořechové kornouty - křupavá radost.
Slané kornouty představují přirozený způsob, jak doplnit minerály v těle. Ä jak je známo, minerály podporují správnou funkci svalů, kostí a nervového systému.

Natural ořechové kornouty - zdravé mlsání.
Pokud preferujete jednoduchost v každém soustu, naše natural kornouty jsou tou pravou volbou. Bez přidaných sladidel, soli nebo koření - pouze čistá chuť ořechů. Natural kornouty jsou plné vlákniny, která podporuje trávení. Obsahují zdravé tuky, pomocníka optimálního fungování mozku. S natural ořechovými kornouty pocítí vaše chuťové buňky rozdíly v jednotlivých typech oříšků.

Ořechy jsou oblíbené pro živiny, které obsahují. Zároveň se mohou konzumovat při různých dietách. Všechny ořechy jsme spojili do jedinečných kombinací kornoutů, abychom vám přinesli nejen chutný, ale také zdravý zážitek. Vyberte si svou oblíbenou variantu.

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste tento vyhledávač s našeptávačem :)