Nejčastější dotazy

Otázka

Když si zvolím jako formu dopravy "Osobní odběr", jak budu vědět, že mám objednávku již připravenou k vyzvednutí?

Odpověď

V okamžiku, kdy je Vaše objednávka vychystána, zasíláme automaticky SMS a e-mail s informací, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Otázka

Jakým způsobem obdržím informaci, že má objednávka byla již expedována?

Odpověď

Jakmile si dopravce vyzvedne Váš balík, obdržíte na e-mail informaci, že Vaše zásilka byla odeslána. Informační e-mail obsahuje i tracking kód, pod kterým zjistíte v jakém stavu se Váš balík nachází.

Otázka

Jsem registrovaný zákazník a sbírám "iPlodíky" (body). Kdy se mi načtou na účet?

Odpověď

iPlodíky Vám budou přičteny až opravdu obdržíte objednávku, popř. si ji vyzvednete na pobočce. Věrnostní body by měly být načteny max. do 24 hodin od obdržení zásilky.

Otázka

Jaké druhy věrnostních programů na e-shopu máte?

Odpověď

Na e-shopu jsou dva druhy věrnostních programů. První program je zaměřen na obrat zákazníka - pro MO při celkovém obratu nad 10 000 Kč získává zákazník 5% slevu na všechny další objednávky / pro VO při celkovém obratu nad 50 000 Kč získává zákazník 3% slevu na všechny další objednávky. Druhý program je zaměřen na sbírání bodů. U produktů můžete vidět kolik bodů můžete získat za nákup, celkový počet bodů za nákup najdete i v košíku. Tyto body lze poté směnit za slevové kupóny zde: https://www.iplody.cz/iplodiky-vernostni-program . Pro zapojení do věrnostního programu se musíte na e-shopu registrovat.

Otázka

Od jaké částky je doprava zdarma? A je doprava zdarma nějak omezena?

Odpověď

Doprava zdarma je od 1900 Kč. Avšak doprava zdarma je pouze při objednávce do 50 kg. Dobírka se na dopravu zdarma nevztahuje, jelikož se jedná o formu platby nikoliv dopravy.

Snažíme se minimalizovat produktový odpad

nákup bez odpadu

Surovinu navážíme
podle vašeho výběru

ekologický obal

Pečlivě zabalíme
do ekologického
sáčku

šetříme planetu Zemi

I vy šetříte
planetu Zemi

Zobrazit kategorii ZERO PLASTIC