Dnes: Night Shopping - SLEVA 15 % na vše nezlevněné s kódem NIGHT15 > CHCI SLEVU

Nenechte si ujít ty nejlepší akce a nabídky! Doprava zdarma, akce a slevy na produkty, novinky a mnoho dalších.

Zdravé mlsání

0 Kč
1440 Kč

Možná nezní úplně důvěryhodně, že je jakékoliv mlsání zdravé. Jenže ta chuť na něco sladkého nejde dostat z hlavy. Pořiďte si domů potraviny, které nenaruší vaši nastolenou dietu, neohrozí vás nadměrným přibíráním a ještě ke všemu si na nich pochutnáte. I zdravé mlsání totiž existuje

Zdravé sladké mlsání

Vyhněte se klasické mléčné nebo bílé čokoládě. Pokud máte chuť na sladké, sáhněte po kvalitní hořké čokoládě s vysokým obsahem kakaa. Kvalitní čokoláda by měla mít přes 50 % kakaa. Odborníci ale za ideální pro zdravé mlsání považují hodnoty přes 75 % kakaa. Pokud se chcete cukru vyhnout úplně, hledejte potraviny doslazované jinými látkami, např. stévií, maltitolem nebo xylitolem.

Inspirujte se svačinami dětí. Často mají v rukou ovocné kapsičky. Pokud se pro ně rozhodnete, vybírejte bez přidaných cukrů a se 100% obsahem ovoce. Pamatujte ale, že ovoce obsahuje sacharidy, proto to nepřehánějte. Nebo vybírejte alternativy v podobě proteinového pyré.

Rychlé zdravé mlsání za běhu mezi schůzkami hravě zvládnete s tyčinkami. Ovocné tyčinky s vysokým obsahem ovoce bez přidaných chemických a konzervačních látek mohou být pravou volbou. Vysloveně na hlad pak bude fungovat proteinová tyčinka.

Zdravé slané mlsání

O zdravé mlsání nezůstanou ochuzeni ani milovníci slaných chutí. Velkým hitem je sušené maso. K večernímu filmu se zakousněte do zdravých chipsů nebo tyčinek. Vyzkoušejte amarantové lupínky, křupavou kukuřici, sušené mořské řasy nebo si posezení trochu okořeňte a dejte si chipsy z humusu a chilli.

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste tento vyhledávač s našeptávačem :)