Využijte slevu 21 % na originální křupavý dárek pro učitelky a učitele > TO CHCI

Nenechte si ujít ty nejlepší akce a nabídky! Doprava zdarma, akce a slevy na produkty, novinky a mnoho dalších.

Lahodné ořechové krémy

1 Kč
229 Kč

Vítejte v naší ořechové oáze. V lahodných ořechových krémech se snoubí neodolatelná chuť ořechů s jejich prokázanými zdravotními benefity.

Představte si každý z našich exkluzivních ořechových krémů jako malou lahůdku, která bude fungovat na vaši „mlsnou“, ale také přispěje k vašemu celkovému zdraví. Z čeho můžete vybírat?

Mandlový krém - vaše podpora štíhlé siluety a zářivé pleti
Mandlový ořechový krém má jemně nasládlou chuť a krémovou konzistenci. Je ideálním společníkem pro ty, kteří dbají na svou postavu. Mandle jsou zdrojem vitamínu E, vápníku a hořčíku, podporují zdraví kostí a kůže. Tento krém není je lahodným spojením chuti a péče o vaše tělo.

Kešu krém - energetický náboj a pomocník pro vaši vitalitu
Kešu ořechový krém dodá vašemu jídlu intenzivní chuť ořechů a vašim každodenním aktivitám náboj. Je přirozeným zdrojem železa, zinku a antioxidantů, které podporují imunitní systém a pomáhají udržet vitalitu.

Arašídový krém - pro zdraví srdce a výbornou náladu
Arašídový ořechový krém s výraznou chutí je dobrou volbou pro gurmány, ale také pro ty, kteří dbají o zdraví svého srdce. Obsahuje zdravé tuky, bílkoviny a vitamín B3, které přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu. Dopřejte svému srdci radost a chuťovým buňkám lahodný zážitek.

Lískooříškový krém - přínos pro váš mozek a paměť
Lískooříškový krém s bohatou ořechovou chutí může být vaším tajným spojencem pro podporu kognitivních funkcí. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny a vitamin E. Ty podporují fungování vašeho mozku a jeho vývoj. 

Každý náš ořechový krém je vyroben s láskou a péčí. U nás najdete lahodné ořechové krémy bez barviv, palmového oleje, soli a sladidel. Vaše tělo si zaslouží to nejlepší. A my jsme tady, abychom vám ho přinášeli každý den.

Ořechové krémy jsou zárukou zdravého mlsání.

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste tento vyhledávač s našeptávačem :)