+420 530 333 274 Volejte Po-Pá (7:00 – 15:30)
CZK / EUR

O nás

 

Jsme moderní a rychlý e-shop s přátelskou atmosférou, který se zaměřuje na prodej zdravé výživy a to především obilovin, těstovin, sušeného ovoce, olejnin (semínek), olejů lisovaných za studena a mnoho dalších. Suroviny dovážíme přímo ze zemí původu, popř. nakupujeme od našich ověřených dodavatelů. Postupně se snažíme rozšiřovat sortiment a vyhovět tak přáním našich zákazníků. Všechny problémy, dotazy nebo nejasnosti se snažíme řešit v co nejkratším časovém intervalu ke spokojenosti zákazníka.

 

Náš příběh začíná v lednu 2018, kdy se tři kolegové a kamarádi rozhodli, že se vydají společnou cestou a budou si vše dělat po svém.
 

 

LEDEN - ČERVEN 2018

  • Jako zaměstnanci opouštíme jednu nejmenovanou společnost. Ne však kvůli tomu, abychom ihned založili novou firmu, ale z důvodu nespokojenosti a neshodám s managementem společnosti. V této chvíli jsme ani jeden ještě netušili, že za pár měsíců z nás budou opět kolegové.
  • Každý den se scházíme u kolegy, kde probíhá rekonstrukce obýváku a kuchyně. Všichni zde makáme a řešíme co bude dál. Nakonec nám to přeci jen nedá a jdeme do toho opět spolu. Za nedlouho již máme i název pro naši novou firmu. Vyhrála nejjednodušší varianta MKM pack s.r.o., tedy ve zkratce Martin, Karel a Michael. K našemu údivu je volná vhodná doména pro náš nový e-shop iPlody.cz

 

 
  • Začínáme shánět prostory pro naše podnikání, bohužel se však ze začátku moc nedaří. Mezitím již přemýšlíme nad novým e-shopem a zadáváme e-shop k vývoji. Nakonec se na nás usměje štěstí a podaří se sehnat prostory, které jsou od května k dispozici.

 

 
  • Přebíráme klíče od nového domova naší firmy a začínáme s rekonstrukcí. V první řadě se pouštíme do rekonstrukce kanceláře.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
  • Dále jsme pokračovali s budováním prodejny a odběrného místa pro e-shop iPlody. Docela jsme si mákli, ale výsledek stál za to.☺
 
 
 
 
 
 
  • Majitel nemovitosti dokonce i souhlasí s novou litou podlahou. Takže opět se dáváme do práce a výsledek rekonstrukce oprovdu stojí za to!
 
 
 
ČERVENEC - ŘÍJEN 2018
 
  • Začínáme konečně obchodovat a skládáme první kamióny se zbožím. Pomalu ladíme e-shop a podnikový informační systém. Také řešíme obalový materiál a dojdeme k rozhodnutí, že zboží budeme prodávat v tzv. sáčcích “doypack”. Zadáváme tedy úkol našemu grafikovi a ten nám zašle velmi povedené návrhy, jsme nadmíru spokojeni a za pár týdnů máme sáčky u nás na skladě. :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LISTOPAD - PROSINEC 2018
 
Konečně spouštíme e-shop a máme první objednávky. Jsme trochu naštvaní, že hlavní sezóna oříšků bude pomalu za námi a my toho moc nestihli, ale i tak jsme rádi za každou objednávku. Zároveň také otevíráme prodejnu a nestačíme se divit jaký zájem o nás okolí má. Vzhledem k velkému zájmu jsme nucenit prodloužit otevírací dobu...
 
 
 
LEDEN 2019
 
Pokračování příště :)

 

Snažíme se minimalizovat produktový odpad

nákup bez odpadu

Surovinu navážíme
podle vašeho výběru

ekologický obal

Pečlivě zabalíme
do ekologického
sáčku

šetříme planetu Zemi

I vy šetříte
planetu Zemi

Zobrazit kategorii ZERO PLASTIC