Dnes: Night Shopping - SLEVA 15 % na vše nezlevněné s kódem NIGHT15 > CHCI SLEVU

Nenechte si ujít ty nejlepší akce a nabídky! Doprava zdarma, akce a slevy na produkty, novinky a mnoho dalších.

Ovoce a semínka

0 Kč
737 Kč

Zobejte jako veverky a dopřávejte si zdravou alternativu ke sladkostem v podobě sušeného ovoce a semínek z naší nabídky. U nás najdete mlsání pro různé chutě i diety

Sušené ovoce

Sušené ovoce je při správném zpracování koncentrovaným zdrojem živin. Často obsahuje:

  • vlákninu, která podporuje trávicí systém, 
  • vitamíny C pro podporu imunity, 
  • vitaminy B pro energetický metabolismus, 
  • minerály jako železo, draslík, vápník a hořčík, klíčové látky pro kvalitu kostí, svalů a biochemických procesů v těle,
  • antioxidanty,
  • přírodní cukry, zdroj rychlé přírodní energie.

Sušené ovoce je kvalitní zdroj energie, které si sušením prodlužuje životnost. Jde o formu konzervace, při které je z ovoce odstraněna voda a tím se zamezuje vzniku a šíření bakterií. V naší nabídce najdete sušené exotické druhy ovoce jako je mango, datle nebo papaya, ale i tradiční česká sušená jablka nebo hrušky.

Jako konzervant se u sušeného ovoce často používá oxid siřičitý. Takto zpracované ovoce před konzumací omyjte, nebo si u nás rovnou kupte zcela přírodně sušené ovoce bez přidaného cukru a SO2

Na špičce kvality stojí lyofilizované ovoce. Ovoce je po sběru zmrazeno a pak se kompletně zbaví vody a suší ve vakuu. Díky tomuto postupu si zachovává maximum vitamínu a minerálů. Toto křupavé ovoce pak chutná prakticky jako čerstvě sklizené.

A pokud si čas od času neodpustíte čokoládu, vyzkoušejte dražované sušené ovoce, které je máčené v čokoládě. 

Semínka

Energetický zázrak: Semínka jsou bohatá na energii a živiny. Podívejte se i do naší nabídky výživných semínek, které pomohou poskytnout tělu potřebné prvky pro udržení vitality a dobrého zdraví.
Výběr pro všechny: Nabízíme široký sortiment semínek od slunečnicových, dýňových, chia, semínek máčených v čokoládě až po semínka k naklíčení. Bez ohledu na to, zda hledáte svačinu na cesty nebo zdravý doplněk k vašim jídlům, najdete je u nás.
Kvalita, na kterou se můžete spolehnout: Kvalitě našich produktů můžete věřit.  Semínka v naší nabídce jsou pečlivě vybírána a balena s láskou, aby každá porce poskytovala maximální chuť a výživu.

Objevte svět sušeného ovoce a semínek s námi. Vaše zdraví a chuťové buňky vám poděkují!

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste tento vyhledávač s našeptávačem :)