Využijte slevu 21 % na originální křupavý dárek pro učitelky a učitele > TO CHCI

Nenechte si ujít ty nejlepší akce a nabídky! Doprava zdarma, akce a slevy na produkty, novinky a mnoho dalších.

Ořechy

0 Kč
520 Kč

Inspirujte se přírodou a zařaďte do jídelníčku také ořechy a semínka. Na rozdíl od veverky nebo papoušků je nebudete muset sami louskat a ztrácet nervy z tvrdé skořápky. U nás najdete ořechy připravené přímo k jídlu.

Je hned několik důvodů, proč byste si měli dopřávat ořechy:

  • Nutriční hodnota: Ořechy jsou bohaté na živiny. Obsahují např. omega-3 mastné kyseliny, bílkoviny, vlákninu, vitamíny a minerály.
  • Zdraví srdce: Mnoho druhů ořechů obsahuje nenasycené mastné kyseliny, které přispívají k udržení zdravého srdce, pomáhají snižovat hladinu cholesterolu.
  • Antioxidanty: Ořechy obsahují také antioxidanty a pomáhají tak bojovat proti poškození buněk.
  • Regulace hladiny cukru: Pravidelná konzumace ořechů může dokonce přispět k lepší regulaci hladiny cukru v krvi. To ocení lidé s cukrovkou nebo s vyšším rizikem vzniku cukrovky.
  • Podpora hubnutí: Přestože jsou ořechy bohaté na energii, je jejich konzumace doporučována i při některých dietách. Jejich vyšší obsah bílkovin a vlákniny pomáhá dříve navodit pocit sytosti.

Ořechy a semínka jsou zkrátka zdravější forma mlsání. V naší nabídce si určitě najdete takové, které sednou vašim chutím. Vybírat můžete od kešu, arašídů, mandlí, pistácií až po oříškové pomazánky. Všechny v nejvyšší kvalitě.

Ořechy na sebe vážou vzdušný kyslík a v nevhodném prostředí začnou žluknout. Po nákupu ořechů a semínek si dávejte pozor na správné skladování. Měly by být uloženy v chladnějším a temném prostředí. 

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste tento vyhledávač s našeptávačem :)